LED Luster Hasenia – model 6A

SAPFIR hasiace systémy boli vyvinuté pre požiadavky hasenia priemyselných objektov, chemickej výroby, lokomotív a mnohých rôznych technológii. Preto sa nikdy neriešila otázka dizajnu. Dôležité vždy bolo iba behom 5 sekúnd uhasiť požiar.

No teraz sme sa zamerali chrániť životy, zdravie a majetok ľudí u nich doma. A preto sa musela vymyslieť nová modelová rada LED Luster hasenie.

Ak v byte alebo dome sú iba stropy bez sadrokartónu (falošný strop), vtedy je nutné uvažovať o variante LED Lustra ktorý zároveň plní funkciu hasiaceho automatického systému. Konkrétne tento model je iba funkčný PROTOTYP, no nie je finálna verzia dizajnu. Ten sa upraví podľa potreby do danej miestnosti aby dizajnovo nerušil vzhľad miestnosti.

Keď si položíte otázku, budem naháňať poisťovňu aby mi uhradila škody po požiari? Budem musieť sušiť miestnosti, nábytok a elektroniku po zásahu hasičov a vytopením vodou?

Ak nezhorím ja, alebo nezhoria moje deti pri požiari bytu/domu, kde budem bývať kým sa to opraví?

Chcem mať hasičov na streche domu?

Áno aby ste nemuseli riešiť takéto otázky, je tu riešenie. Existujúci stropný luster sa nahradí modelovým radom LED Luster hasenia. Pre tých náročnejších aj dizajnové typy podľa výberu.

Konkrétny Model 6A:

Kapacita hasenia 50 m2/150 m3 suchým ekologickým práškom, ktorý po uhasení stačí povysávať alebo pozametať. Nepoškodzuje elektroniku, nepoškodzuje starožitnosti a hlavne neškodí ľudskému zdraviu. Systém hasenia je plne automatický po prekročení 72°C. 

Systém je beztlakový, bez údržbový s garantovanou funkčnosťou 12 rokov!

Inštalácia a sfunkčnenie Led Luster Hasenia autorizovaným technikom SAPFIR sa odhaduje na 30 minút práce. Ak máte 3 izbový byt a odhadom by sa inštalovalo 3 – 6 hasiacich systémov (svietidiel). Odhadovaný čas inštalácie 3 -5 hodín. Vždy keď technik na strop namontuje hasiaci modul MPH (2,8 – 4 – 6) a pripojí ho k teplotnému senzoru TPS-01C-72. Automatické hasenie je okamžité funkčné.

V jednoduchosti automatického hasenia SAPFIR je krása. Lacné a účinné zariadenie ktoré ochráni vaše životy a váš majetok 12 rokov.